Ortodonti Kliniği

Bu sayfa Ortodonti Kliniği hakkında bilgiler içerir. Ortodonti konusunda detaylı bilgi için sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca kliniğimizde sanal tur için linki tıklayın: Sanal Tur

Ortodontik tedaviler, genellikle 2 sene civarında sürerler. Çocukluk çağında başlanan ve ortopedik sorunları da içeren tedaviler ise daha uzun sürerler. Diş teli tedavisinde başarının sırrı iyi bir tedavi planlaması ve tedavinin ortodonti uzmanları tarafından düzenli uygulanmasıdır.

İstanbul Çapa’da ve Ataşehir’de bulunan ortodonti kliniğimizde, ortodontik tedaviler toplamda 4 ortodonti uzmanı tarafından yapılmaktadır.

Tedavi işlemi dijital görüntüleme ve ağız içi tarama yöntemleri kullanılarak ve ortodontistler tarafından ortak planlanarak yapılmakta, uygulama aşamasında da ortodonti uzmanlarımız tarafından takip edilmektedir.

İstanbul Avrupa yakası Çapa’da ve Anadolu yakası Ataşehir’de bulunan kliniklerimizde, protez, kanal tedavisi (Endodonti), diş eti uzmanı (Periodontolog), çocuk diş hekimliği uzmanı (Pedodontist), çene cerrahisi uzmanları da istenen durumlarda tedavilere katılmaktadır.

Diş teli tedavisi öncesinde ve sonrasında yapılması gereken 20 yaş dişi çekimi, dolgu, bonding, diş eti tedavileri, zirkon kaplamalar ve implant gibi tedaviler, tüm ekipçe ortaklaşa planlandığı için, tedavi sonrasında ortaya çıkacak tablo en başından ön görülebilmektedir.